طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

 

اگر مدیر یک شرکت  ، مالک یک فروشگاه  ، یک مربی ورزشی ، فریلنسر  و  یا به هر نوع دیگری با افرادی تحت عنوان مشتری طرف هستید به این نکته مهم واقف هستید  که هرکدام از مشتریان شما نیازهای جدیدی دارند که شاید با روش های گذشته توان برطرف نمودن آن ها را ندارید !

امروزه تکنولوژی تلفن های همراه ، نحوه  تعامل با کاربران نهایی و مصرف کنندگان را به چالش کشیده است، فرقی نمی کند که کاربر نهایی، مشتری، کارمند، همکار و یا حتی یک سرویس باشد. کاربران، برای دسترسی آسان و سریع به اطلاعات، اپلیکیشن ها را به وبسایت ها ترجیح می دهند .

 

طراحی اپلیکیشن 4.jpg

 

با بیش از ۲.۷ میلیارد کاربر تلفن های هوشمند در سراسر جهان ، جای تعجب نیست که صنعت اپلیکیشن موبایل درحال پیشرفت است. اگر به آمار دانلود و استفاده از اپلیکیشن های موبایل نگاهی بیاندازیم متوجه می شویم که  میزان استفاده از اپلیکیشن و نفوذ تلفن های همراه هوشمند هنوز هم با سرعت در حال رشد است و هیچ نشانه ای از کند شدن این رشد در آینده  قابل پیش بینی نیست.

اگر در طول روز یک ثانیه نگاه خود را از موبایل خود برگردانید، متوجه خواهید شد که همه افراد چشمان خود را به یک دستگاه موبایل دوخته اند . 

ما از تلفن های همراه مان در محل کار، خانه، خیابان، هنگام، غذا خوردن، در رخت خواب و حتی در اتومبیل های خود استفاده می کنیم. ممکن است همین حالا در حال خواندن آن از موبایل باشید .

همه در گوشی خود چه می کنند؟  طبیعتا ، ۹۰% از زمان کاربران تلفن همراه ، صرف اپلیکیشن ها می شود .

هدف اپلیکیشن این بوده است تا دیگر کاربران مجبور نباشند که برای انجام خدمات خود به سایت‌های اینترنتی و غیره مراجعه کنند و به‌راحتی با استفاده از نرم‌افزاری که در تلفن همراه خود نصب‌کرده‌اند ، فعالیت‌های خود را انجام دهند . برای مثال اپلیکیشن بانک‌ها ، شما قبلاً لازم بود که برای انجام خدمات بانکی خود به شعبه یا سایت مراجعه کنید اما امروزه به‌راحتی می‌توانید، تمامی فعالیت و خدمات را انجام دهید. اپلیکیشن های دیگری هم امروزه به وجود آمده‌اند که پایه فعالیت آن‌ها فقط در تلفن همراه است مانند بازار ، اسنپ ، تپسی و ... که توانسته‌اند رشد خوبی را به دست بیاورند .

 

برخی از مزایای داشتن اپلیکیشن برای کسب و کار :

 

1. کمک به ساخت یک برند ماندگار

2. مناسب تر بودن هزینه اداره کسب و کار شما

3. به روز بودن کسب و کار شما با  نوآوری های جدید 

 

 

طراحی اپلیکیشن 3.jpg

 

 نمونه اپلیکیشن های قابل اجرا برای شما :

 

 طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

 طراحی اپلیکیشن خدماتی

 طراحی اپلکیشن تاکسی یاب

 طراحی اپلیکیشن آموزشی

 طراحی اپلیکیشن بازاریابی و ویزیتوری

 طراحی اپلیکیشن مدارس

 

 فرم درخواست طراحی اپلیکیشن

 

مطالب این صفحه در حال تکمیل است ...

 

 

 

Comments powered by CComment